Leden 2007

Uvedení věcí na pravou míru:o)

31. ledna 2007 v 20:36 | Lili
Jak si tak myslím, tak si myslím, že ten design s očima se tu moc dlouho neohřál, každopádně můžete v Anketě porád hlasovat jestli se vám líbí. Jo a pište k čemukoliv do komentíků jakej design bych tady měla nechat aspon měsíc ohřát:o) Ikdyž si myslím, že se mi to nikdy nepovede, ale za zkoušku nic nedám:o) Jinak tenhle design se mi šíleně páčí, poněvadž jsem zblázněná do Japonska a Číny, ale více do Japonska. Ale to nejni důležité.
Text From Lili.

děsivé? myslíš?

31. ledna 2007 v 19:57 | Lili
pusobí to děsivě nebo obyčejně? Pište do komentářků jak vám to připadá!!!
mno.. ted newim newim.... jo čerpala jsem zde www.makiti.sblog.cz

10. spřát. blog!! Díkes Buffinko!!!

29. ledna 2007 v 20:56 | Lili
Nazdárek.. jak se vede? Chcu jen oznámit, že mám neu spřátelený blog...! Blogís je faktis SUPER!! Omrkněte to tam...!!! Stojí to za to!!!!

Husté odhodlání!!!

28. ledna 2007 v 20:34 | Lili
Ty vado! Hustej design co? Ty jo.. to odhodlání jednou za století!!! Ale musím řict, že se mi strašně moc,mocinky páčí!! Takže plosím hlasujte v ANKETĚ! A pište komentíky... díkes Lili:o) A ještě upozorňuji, že tato anketa se týká jen tohoto designu. (Tedy toho s pozadím těch očí)

super

27. ledna 2007 v 16:02 | Lili
Ahoj prdíci přihlásila jsem se do soutěže o nej blog roku 2007 přohlašte se taky každej má šanci!! www.o-nej.blog.cz
Zatím ahoj!!!

nádhera a oznámení 2

21. ledna 2007 v 18:11 | Lili
Ahoj dávám sem jedny z posledních obrázků a článků, je to proto, že mám ted málo času..... chodím na kroužky atd. a ve škole bych se měla trošku zlepšit.... takže sem dám mezi lednem a únorem velice málo obrázků a článků..... ani nezaručuji, že budu pokračovat dál, ale to asi budu, přece jenom mě to baví, až tu budu míti hodně věcí a rubrik dám si pauzu, ted jen chci, aby jste tohle věděli. Tím vás, ale samozřejmě neodrazuju od toho, aby jste sem nechodili, jen chci upozornit, kdyby jste se divili, že sem nic nebřibývá, tak ahoj přeju hezkou níčím nerušenou zábavu...... Vaše Lili.

Oznámení

20. ledna 2007 v 9:51 | Lili
Ahojda lidičky chtěla jsem vám říct, že jsem si udělala nový blog:o)) Jsem asi cvok, ale seděla jsem u compu a tak strašný nutkání at si vytvořím další blog mě přepadlo, že jsem si ho fakt udělala...... ale každopádně budu více dělat na tom druhým, protože tam má o MNOHEM ménně věcí než tady, ale nebojte sem budu taky čas od času něco přidávat.....
Pápá Lili......
url na bločeg: www.wsechnomozny.blog.cz
Faktic děkuju jestli tam aspon na chvilku zavítáte, ale upozornuji, že ešte není ani zdaleka hotový!!!!!!!:o)

Moje výtvory 1

17. ledna 2007 v 15:12 | Lili |  Jen takový pokusy, výtvory:D
Ahojky.., chtěla jsem říci, že v této rubrice, budou moje no... moje spíš obr, které jsem nasbírala na netu, ale upravila jsem je...... něco napsala atd. konečně jsem přišla na to jak je sem dát, takže proč to nevyužít:o) Doufám, že se vám to bude páčit...
Pá vaše Lil!
Jsou to spíš taková lákadla na můj blog:o)
prozatím vše....

Klamy 5

15. ledna 2007 v 7:27 | Lili
Další klamy jsou na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!
Třicet vteřin upřeně pozorujte černý bod uprostřed srdce, aniž byste přitom pohnuli očima. Pak (s pohledem stále upřeným na srdce) klikněte na obrázek myší. Monitor vám zobrazí pouze bílý čtverec, ale vy na něm uvidíte červené (nebo aspoň růžové) srdce!
Neexistující vidlice: Pokud zakryjeme vrchní část obrázku, vidíme tři hroty. Pokud však zakryjeme část spodní, zjistíme, že obraz může mít hroty jen dva!
Co znamenají tyto znaky? Stačí zakrýt levé poloviny jednotlivých znaků a vše je jasné!
V průsečících bílých čar vidíme náznaky modrých teček. Avšak když na některou upřete pohled, zmizí, protože tam ve skutečnosti žádná není.
Rubinova iluze: Co a obrázku vidíte? Dva modré obličeje z profilu, nebo bílou vázu?
Nesmyslný kroužek, který vzniknul špatnám překrytím přední a zadní strany. Efekt umocňuje červená kulička...
Ježibaba.. ale i princezna...
A toto mohou být buď dvě na sebe se dívající tváře, nebo jeden obličej za svícnem...
Dívejte se na to asi půl minuty a pak na stěnu...Co vidíte???Ducha???

Smutné 1

15. ledna 2007 v 6:55 | Lili
Ahoj!! Chtěla bych říct, že tato rubrika.. no budou v ní hodně smutné obrázky, komu to vadí tak se omlouvám, ale mám takovou náladu... a navíc po dlouhý době sem se koněčně odhodlala k tomu, abyh sem něco přišoupla novýho.......
zatim Lili.
opuštěný dům,opuštěná dívka je to strašidelné? nebo smutné? HLASUJTE v anketě...

Překrásné obr!

14. ledna 2007 v 17:17 | Lili
Ahoj lidičky! Po dlouhé, předlouhé době sem konečně vkládám další obrázky... tentokrát na téma překrásné newim jak vy, ale mě se tyhle obr fakticky moc,mocinky páčí:o)
Ahoj a bavte se... vaše Lili

Devátý spřát. blog!!! Díky Morsbie!!

14. ledna 2007 v 15:34 | Lili
Další spřátelený blog je na světě!! Super moc díky.. Morsbie.. takže abych se dostala k popisu je to blog na téma Harry Potter (jak jinak) a je to moc hezký blogísek... hezkej design... :o))))))))))))))
Pápá Lili....
url na blog: www.morsbie.blog.cz

Design

10. ledna 2007 v 18:39 | Lili
Ahojky! Tak jsem se rozhodla, že novej rok chce změnu, tak jsem PRO VÁS udělala novej design! Doufám, že se bude líbit. Hlasujte v anketě a pište do komentářů. Zatim ahoj!
Lili

Osmý spřát. blog!! Díkes Loly:o)!!

1. ledna 2007 v 0:54 | Lili
Nevěřili byste, ale mám tu další spřátelený blog.....:o) Je to božííí blogísek, ale ještě není hotovej:o))) Je na téma WITCH. ´Mě osobně witch nevadí:o))) Autorka má přezdívku Loly, ale to jste si asi už všimli:o)))

ROK 2007

1. ledna 2007 v 0:27 | Lili
Tak a máme tu ROK 2007 ano přesně pár minut po dvanácté!!! Já vám do nového ROKU přeju mo,moc štěstíčka,lásky,radosti,zdravíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Užíte si nový ROK žádné slzy jenom zábavu a radost!!!! Ať se vám splní ty nejtajnější přání!!!!
Přeje vaše Lil!